Nazywam się Małgorzata Barul – z zamiłowania do malarstwa, a także z wykształcenia jestem plastykiem. Na co dzień pracuję jako grafik – plastyk w firmie ceramicznej.  Fotografem stałam się z pasji do odkrywania coraz nowszych dziedzin sztuki – a fotografia to przecież też rodzaj sztuki. Mój mąż Krzysztof jest głównym inicjatorem tego, że powstało nasze studio filmowo-fotograficzne „Graf-Art”.

Od naszego pierwszego zlecenia minęło bardzo dużo czasu. Uczyliśmy się długo, ale nasi klienci wiedzą, że przyniosło to wymierne rezultaty. Po prostu staramy się być najlepsi w tym co robimy.

Nasze doświadczenie w wykonywaniu fotografii ślubnej, komunijnej oraz z okazji chrztu świętego jest na tyle duże, że nie wiele rzeczy jest nas w stanie zaskoczyć.

Staramy się też być jak najbardziej  profesjonalni jeśli chodzi o filmowanie oraz montaż filmów. Słowa uznania jakie słyszymy od naszych klientów zachęcają nas do  ciągłej pracy nad rozwojem naszego studia. Z roku na rok zdobywamy  coraz wyższą renomę, a większa praktyka podnosi atrakcyjność wykonywanych  przez nas zleceń. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie podejmujemy się rzeczy  niestandardowych. Co pewien okres wprowadzamy do naszej działalności nowe rozwiązania,  inwestujemy w sprzęt i poświęcamy sporo czasu na doskonalenie się – ucząc  się od najlepszych.
Pracujemy w całej Polsce . Byliśmy np. w Krakowie, Sędziszowie, Ostrołęce, Skierniewicach…

Najczęściej jednak filmujemy i fotografujemy w okolicach miasta  Piotrków, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Końskie, Łódź, Bełchatów, Rawa  Mazowiecka, Spała.
Jeśli podobają się Wam nasze przykładowe fotografie oraz filmy to GRAF-ART może być z Wami w tych najpiękniejszych dla Was chwilach.

Możemy stworzyć Wam wyjątkowy album.

Album wspomnień najważniejszego dnia – Dnia Waszego Ślubu, Komunii  Świętej lub Chrztu Waszego Dziecka.

Małgorzata i Krzysztof Barul